Tohum Otizm Vakfı’nın 20. yılına özel söyleşi ve etkinlikler ziyaretçilerimizi bekliyor.

Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali’nde bu yıl yine birçok tanınmış marka sosyal sorumluluk bilinci ile yerini alacak. Festival; takı, giyim, dekorasyon, ev tekstil ürünleri, mücevher, kozmetik, aksesuar ve teknoloji gibi çeşitli alanlarda 100’ü aşkın seçkin ve özel markanın ürünleri ve koleksiyonları 2 gün boyunca ziyaretçiler ile buluşturacak.

Hepinizi onlarca seçkin markadan sevdiklerinize yeni yıl hediyesi alırken otizmli çocukların eğitimine destek olmaya bekliyoruz.

Kayıt ve detaylı bilgi için: 0533 381 85 86

Söyleşi ve İmza Günü

Girişimci ve iş insanı Gamze Cizreli Festival’de ziyaretçiler ile buluşacak. Cizreli, ilham veren girişimcilik hikâyesini anlattığı ‘’Ateşle Oynayanlar’’ kitabı ile ilgili bir söyleşi ve imza günü gerçekleştirecek. Cizreli, etkinlik kapsamında gerçekleştirdiği kitap satışından elde edilen tüm geliri otizmli çocukların eğitim bursuna aktarılması için bağışlayacak.

5 Aralık Salı Saat:14 Divan Kuruçeşme

Harper's Bazaar ile 'Kapak Kızı' özel fotoğraf çekimi etkinliğini kaçırmayın!

Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali’nde otizmli çocukların eğitimine destek sağlamak amacı ile gerçekleşecek etkinlikte makyaj uzmanları sizi özenle çekime hazırlayacak. Ardından Harper’s Bazaar dergisi profesyonel ekibinin gerçekleştireceği kapak fotoğrafı çekiminde unutulmaz anılar yaşayacaksınız????

Çekim sonrasında ise fotoğraflarınız size dergi kapağı ve portre fotoğraf olarak iki farklı alternatif ile dijital olarak iletilecek.

Sınırlı sayıda katılımcının yakalayabileceği bu fırsatı kaçırmamak için acele edin!

Kayıt ve rezervasyon için: 0533 381 85 86

Vereceğiniz destekler otizmli çocukların eğitim burs fonuna aktarılacak.